• Kochane Mamy

Kochana mamo, całym sercem życzęwszelkich dobroci, których nie zliczę...To serce moje, od kiedy żyję,gorąco i mocno dla Ciebie bije!

Do słów życzeń recytowanych przez uczniów klasy 1a, dołączamy się wszyscy :)

• Egzaminy ósmoklasistów.

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami egzamin ósmoklasisty, który sprawdza zdobytą wiedzę i umiejętności opanowane przez Was w czasie nauki w szkole podstawowej.

Życzymy Wam satysfakcji z osiągniętych wyników, połamania piór.

Życzymy również konsekwencji i pasji w rozwijaniu zdolności oraz pomyślnej kontynuacji nauki w szkole ponadpodstawowej.

Dyrekcja i Nauczyciele :)

• Wyjście do kina :)

Sonic wraz z przyjaciółmi muszą powstrzymać złego doktora Robotnika przed zawładnięciem światem. W tym celu muszą odnaleźć magiczny szmaragd.

Historię filmowych bohaterów poznali uczniowie klas 2b, 2c, 3b i 3c spędzając mile czas na seansie filmowym. Bardzo nam się podobało!

• Matematyczny Puchacz- II etap.

To już 6. edycja konkursu matematycznego „Puchacz Piotr” organizowanego przez ogólnopolską sieć Centrów Nauczania Matematyki MathRiders.Trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczniów klas I – III szkół podstawowych w całej Polsce.

W I etapie brało udział ponad 2000 dzieci. Do drugiego etapu konkursu dostało się 200 osób, w tym 24 uczniów z naszej szkoły. Jesteśmy dumni z wyników każdego z was. W dniu 10 maja zmierzyliśmy się z konkursowym testem w Katowicach. Z niecierpliwością czekamy na wyniki !

• Warsztaty eko- fajnie!

9 maja na terenie naszej szkoły odbyły się warsztaty rękodzielnicze dla dzieci. Brały w nich udział dzieci z klas 1a, 1b, 2a i 0. W czasie zajęć zwrócono uwagę na konieczność dbania o środowisko i ograniczenie używania plastikowych toreb. Każde dziecko za pomocą odpowiedniego wybranego przez siebie szablonu przyozdobiło torbę na zakupy wykonaną z ekologicznych materiałów.  Mieliśmy świetną zabawę, a przy okazji rozwijaliśmy naszą kreatywność.