• Otwieramy nową edukacyjną wyprawę.- Poznajemy kraje świata.

• 03.05.2021 19:29
        • Cele:
          - wspieranie ciekawości i potrzeby dziecka do nauki, poznawania i odkrywania ciekawych
            rzeczy, tradycji i kultury krajów świata;
          - rozwijanie umiejętności mówienia przed grupą i umiejętności słuchania rozmówcy;
          - rozwijania pewności siebie;
          - rozwijanie umiejętności opisywania, wyjaśniania, przekazywania nowej wiedzy .
          Ostatecznym celem jest rozwinięcie miłości do planety i jej ochrony.

• Pierwsze prace projektowe

• 08.09.2019 06:43
        • Uczniowie klas 3c i 3b rozpoczęli swoją nową przygodę. Chcemy napisać wspólnie z kolegami i koleżankami z innych krajów wielką księgę "Cztery pory roku". Dowiemy się jak wygląda przyroda w poszczególnych krajach Europy w zależności od warunków atmosferycznych.
        • Sports Heroes

• 24.06.2019 07:47
        • etw_certificate_192689_pl-_Sports_Heroes.pdf
          Każdy ma w swoim kraju idola rzędu Cristiano Ronaldo  !!
          Dlatego postanowiliśmy się dowiedzieć czegoś więcej, poznać nowych herosów. Być może staną się oni naszymi bohaterami.

Większość uczniów  zna gwiazdy piłki nożnej, ale jest wielu innych sportowców i sportmenek którzy zasługują na to, by być znani. W Polsce jest wielu mistrzów w zawodach paraolimpijskich.