• TANIA DOPAMINA

• 04.03.2024 08:15
        • Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowych dotyczącym uzależnienia od nowych technologii, zrealizowanym przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg oraz Stowarzyszenie In gremio.
        • BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

• 21.11.2023 08:38
        • W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" chorzowscy policjanci oraz strażnicy miejscy gościli we wrześniu w murach naszej szkoły. Prelekcje przygotowane dla dzieci klas 1 i 2 w ramach akcji mają na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych w czasie drogi do szkoły, poprzez promowanie bezpiecznych postaw i zachowań.
        • Kampania DOBRZE, ŻE JESTEŚ

• 09.05.2023 14:38
        • Jakie są najważniejsze dane dotyczące depresji? Co mówić, a czego absolutnie nie mówić osobie z symptomami depresji? Po czym poznać, że ktoś może być chory? Na te i inne pytania Fundacja Dbam o Mój Zasięg przygotowała odpowiedzi w formie przyjaznych w odbiorze infografik. Pobierz je i udostępnij! Twoje zaangażowanie może uratować czyjeś zdrowie lub życie!