• Sports Heroes

• 24.06.2019 07:47
      • etw_certificate_192689_pl-_Sports_Heroes.pdf
        Każdy ma w swoim kraju idola rzędu Cristiano Ronaldo  !!
        Dlatego postanowiliśmy się dowiedzieć czegoś więcej, poznać nowych herosów. Być może staną się oni naszymi bohaterami.

Większość uczniów  zna gwiazdy piłki nożnej, ale jest wielu innych sportowców i sportmenek którzy zasługują na to, by być znani. W Polsce jest wielu mistrzów w zawodach paraolimpijskich.
      • Aktywność fizyczna jest obecnie bardzo ważną kwestią, zwłaszcza ze względu na rosnące tempo przyrostu masy ciała i otyłości u młodych ludzi.
        Szkoły odgrywają rolę w budowaniu świadomości wśród uczniów i pozwalają im jednocześnie poznawać sukcesy wielu spotowców, którzy odnoszą sukcesy i są dla nas wzorem.

Uczniowie wykonają karty przedstawiające nawiększe osobowości polskiego sportu. Wymienimy się informacjami ze szkołami partnerskimi, na pewno znajdziemy wielu wspólnych idoli.