Aktualności
Czas na kartę rowerową !
Ósmoklasiści, życzymy Wam powodzenia!
„Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami pierwszy tak ważny sprawdzian wiedzy i dojrzałości. Życzę Wam, aby arkusze egzaminacyjne nie kryły przed Wami żadnych tajemnic, a stres zadziałał wyłącznie mobilizująco. Niech wypracowania piszą się same, zadania z matematyki okażą się proste, a język obcy nie sprawi trudności. Wierzcie w siebie tak mocno, jak my wierzymy w Was. Powodzenia!” Idźcie z podniesioną głową – Wasza przyszłość to szeroka droga, a ten egzamin to tylko jeden z pięknych widoków, które mijacie po drodze.
Powodzenia! Połamania piór!
Dyrektor Szkoły Barbara Janas
Majowe święta
4 maja Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akademii z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Młodsze klasy uświetniły uroczystość piosenkami. Dodatkowo wszyscy odświętnie się ubrali. Nie zabrakło również kotylionów i flag.
Klasy starsze wzięły udział w quizie "Nasza Konstytucja", a najlepsi odebrali pamiątkowe dyplomy.
Archiwum Aktualności