• Rok szkolny 2018/2019

Ogólnodostępny konkurs plastyczny pt. "Woda - rozwój i ekologia" organizowany przez Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągowe
        I miejsce Emilia Wodyk
        III miejsce Vanessa Pastuszka
        wyróżnienia: Martyna Papiernik, Wojciech Wanot, Kamila Makówka, Amelia Szymańska Amelia,Jessiaca Gustowska.

Konkurs miejski Dziecięca Galeria Przystankowa 2018 pt. Kosmos zorganizowany został przez Urząd Miasta w Chorzowie.

wyróżnienia:
        Nikola Kula
        Nicole Jankowicz
        Marta Machulec
        Amelia Aulich
        Małgosia Polok
        Alicja Kornacka
        Martyna Papiernik
        Basia Hadrych

nagroda - przeniesienie pracy na mur w przejściu podziemnym al. Bojowników o Wolność i Demokrację:
        Kacper Kołodziej
        nagroda - przeniesienie pracy na wiatę przystankową na odcinku Chorzów - Bytom wzdłuż linii tramwajowej:
        Wiktoria Kinder

Rok szkolny 2017/2018

Uczennica naszej szkoły Aurelia Radecka z klasy 3d zajęła I miejsce i tym samym zdobyła tytuł THE VOICE OF THE WORLD 2018 w szóstym
        Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Międzynarodowej.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Wiktoria Piekacz z klasy III b zajęła 2 miejsce
        w I Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Językowym
        „Spaß – fun – diversión” i tym samym zakwalifikowała się do finału konkursu, który odbędzie się w grudniu 2018 w LO Wańkowicza w Katowicach. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał.

Wiktoria Piekacz z klasy III b zajęła również
        1 miejsce w szkolnym konkursie artystyczno - językowym. 2 miejsce w tym konkursie zajęła Nina Gajdziś z klasy I b, natomiast 3 miejsce Nicola Żymełka z klasy III d

Miejski Konkurs Plastyczny "CZtery pory roku"- "Pudełko zwane wyobraźnią" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Chorzowie.

Vanessa Pastuszka - II miejsce
        Natalia Piela - wyróżnienie

Ogólnopolski Pikniku malarski "Sielskie klimaty" orgaznizowanym przez Liceum Plastyczne w Katowicach

VANESSA PASTUSZKA uzyskała III MIEJSCE

na wystawę poplenerową zakwalifikowały się obrazy następujących uczniów:

Alicji Wawrzyniuk, Marii Debudaj, Martyny Papiernik, Karoliny Mierzwy, Amelii Niechwiadowicz, Wojciecha Wanot.

Regionalnym Konkursie Interdyscyplinarnym "Nieść radość wszystkim wokół" na pracę plastyczną pt. "Kolędnicy":
        Maria Debudaj I miejsce
        Vanessa Pastuszka II miejsce
        Joanna Tomeczek wyróżnienie
        Dorota Traciłowska wyróżnienie, Emilia Damek wyróżnienie dyrektora

Regionalny Konkurs Interdyscyplinarny ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, organizowanego przez SP2 w Chorzowie.
        W kategorii solista wyróżnienie otrzymała MARTA MORGAŃSKA.
        Zespół w składzie: MARTA MORGAŃSKA, EMILIA WODYK, KAMILA MAKÓWKA, SZYMON KLESZKO zdobył II miejsce.

Miejski Konkurs Plastyczny na dzwoneczek bożonarodzeniowy z surowców wtórnych, organizowany przez Urząd Miasta         w Chorzowie.
        I MIEJSCE uzyskała Oliwia Zawół (3a)
        WYRÓŻNIENIE - Natalia Peła (4b)

Miejski Konkurs kolęd i pastorałek  w Chorzowie.

W kategorii solista wyróżnienie otrzymała MARTA MORGAŃSKA.
        Zespół w składzie: MARTA MORGAŃSKA, EMILIA WODYK, KAMILA MAKÓWKA, SZYMON KLESZKO zdobył I miejsce.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt."Teatr to ...". organizowany przez Teatr Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach-

Zuzanna Olszewska (6c) -  III miejsce w