• Halloween

• 04.11.2018 21:53
      • Zabawy w naszej szkole!!!
      • 31 października, już po raz kolejny, odbył się w naszej szkole odbył się konkurs na Dynię. Uczniowie klas I – VI przynieśli tego dnia dynie lampiony, które zaprezentowano na wystawie w holu szkoły. Wszystkie dynie wyglądały wspaniale. Jedne budziły strach, inne, precyzyjnie wycięte, zachwycały pomysłowością. Uczniowie klsa starszych głosowali na najzabawniejszą dynię. Niestety w tym roku nasze dynie nie zostały zauważone przez starszych kolegów i nie zajęliśmy miejsca na podium.

W tym „strasznym” dniu do naszej klasy zawitały wiedźmy, wampiry oraz inne halloweenowe straszydła, Urządziliśmy nawet głosowanie na najładniejsze przebranie. Wygrała Ada Smoleń o drugie miejsce zajął Szymek Segeniec.