• Laureaci konkursów

25.11.2018 22:11
      W ostatnich miesiącach klasa 1a wzięła udział w wielu konkursach szkolnych. W niektórych były dla uczniów naszej klasy nagrody. Gratuluję wszystkim ,którzy wzięli udzał w konkursach.
    • Pasowanie na Ucznia

28.10.2018 11:35

PASOWANIE NA UCZNIA SP 37
      23 X 2018
    • Wycieczka do Śląskiego Ogrodu Botanicznego

24.10.2018 22:58

W dniu 10
      października klasa 1a uczestniczyła w wycieczce do Ogrodu Botanicznego w Mikołowie.
      Uczestniczylismy w "zielonym survivalu" i poznaliśmy jesienny ogród , prace botanika ,podziwialiśmy różne gatunki roślin. Wspinaliśmy się na wieżę widokową, gdzie mogliśmy obejrzeć całą panoramę ogrodu i tam zrobiliśmy sobie wspólne klasowe zdjęcie. Następnie odkrywaliśmy wyjście z labiryntu, zobaczyliśmy jak można wiązać linę, wąchaliśmy maść na komary zrobioną z naturalnych składników, poznaliśmy właściwości pokrzywy. Najciekawsza była nauka ropalania ognia i poznanie procesu filtrowania wody. Mieliśmy również okazję zabawy na wielkim placu zabaw. To była ciekawa wycieczka.