• Klub Obieżyświata

• 05.12.2017 16:00
      • Uczniowie klas pierwszych mogą uczestniczyć w zajęciach Klubu Obieżyświata.
      • W trakcie zajęć bawimy się, oglądamy filmy i fotografie dotyczące kultury innych krajów. Zajęcia są różnorodne, począwszy od zabaw ruchowych, śpiewania piosenek, na pracach plastycznych kończąc. Są one w dużej mierze uzależnione od aktualnych potrzeb naszych dzieciaków. Wszystkie są ciekawe świata, ale również bardzo aktywne i ruchliwe- więc oferta proponowanych działań musi być bardzo bogata.

Na zajęciach o Portugalii słuchaliśmy muzyki Fado (nie każdemu przypadła do gustu), szukaliśmy tego kraju na mapie Europy, oglądaliśmy zdjęcia z zabytkami. Poznaliśmy legendę o kogucie, a potem sami tworzyliśmy swoje własne prace plastyczne.

Mamy nadzieję, że Wam się spodobają.