• Chorzowski Bank Pomysłów Sportowych

• 12.08.2019 19:53
      • 11 kwietnia 2018r. odbyła się III edycja Chorzowskiego Banku Pomysłów z wf- u na hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie pod patronatem prezydenta miasta Chorzowa Kotali.Organizatorem imprezy był Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Chorzów.
      • Celem imprezy było zaprezentowanie pomysłów na ciekawą lekcję wych fiz oraz wzbogacenie warsztatu pracy nauczyciela wf-u oraz integracja nauczycieli i uczniów chorzowskich szkół w zakresie aktywności fizycznej oraz rozszerzenie  współpracy   nauczyciela WF w celu wspólnej promocji zdrowego trybu życia. Przedstawicielami naszej szkoły byli uczniowie klasy 2c. Bawiliśmy się świetnie, jednocześnie poznaliśmy nowe gry i zabawy. Na pewno podzielimy się z naszmi kolegami i koleżankami. Pomysłem zaraziła nas p. Agnieszka Zielińska- bardzo jej za to dziękujęmy.