• Konkurs fotogaficzny

• 05.11.2018 21:38
      • Konkurs fotograficzny  MÓJ  PUPIL

Konkurs fotograficzny                „Mój Pupil”

Wychowawcy świetlicy szkolnej zapraszają wszystkich uczniów             z kl. 1-6 do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.                         W tym konkursie możecie pochwalić się swoimi pupilami (zwierzątkami).

Ø Każdy uczeń może przesłać 1 zdjęcie.

Ø Zdjęcia zostaną zamieszczone na Fan Page świetlicowym na Facebooku  „Świetlica w Szkole Podstawowej nr 37                                    w Chorzowie”

Ø Zdjęcia można przesyłać drogą elektroniczną do 12  listopada 2018roku, mail na adres:  swietlica.sp37chorzow@interia.eu

Ø W mailu proszę podać: imię i nazwisko ucznia, klasa                     oraz „imię zwierzątka”

Ø Po opublikowaniu zdjęć rozpocznie się głosowanie, każdy może oddać tylko jeden głos yes

Ø Głosowanie zakończy się 30 listopada o godz. 19.00

Ø Wygra zdjęcie z największą ilością głosów

Ø Ogłoszenie wyników nastąpi po 10 grudnia 2018 roku.

Ø Aby zdjęcie zostało zakwalifikowane do konkursu konieczne jest oddanie zgody  w świetlicy szkolnej do 15 listopada 2018 roku. Zgodę można pobrać i wydrukować  ze strony internetowej Szkoły, w zakładce Świetlica lub napisać ręcznie wg zamieszczonego wzoru.

Ø Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda