• Mój Pupil

• 06.10.2019 21:09
      • konkurs
        „Mój Pupil” 2019
        Wychowawcy świetlicy szkolnej zapraszają wszystkich uczniów z kl. 1-6 do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.
        W tym konkursie możecie pochwalić się swoimi zwierzątkami.
        Każdy uczeń może przesłać 1 zdjęcie.
        Zdjęcia zostaną zamieszczone na Fan Page świetlicowym na Facebooku „Świetlica w Szkole Podstawowej nr 37 w Chorzowie”
        Zdjęcia można przesyłać drogą elektroniczną do 20 października 2019 roku, na adres: swietlica.sp37chorzow@interia.eu
        W mailu proszę podać: imię i nazwisko ucznia, klasę oraz „imię zwierzątka”
        Po opublikowaniu zdjęć rozpocznie się głosowanie, każdy może oddać tylko jeden głos
        Głosowanie zakończy się 31 października o godz. 19.00
        Wygra zdjęcie z największą ilością głosów
        Ogłoszenie wyników nastąpi po 10 listopada 2019 roku.
        Aby zdjęcie zostało zakwalifikowane do konkursu konieczne jest oddanie zgody w świetlicy szkolnej do 20 października 2019 roku. Zgodę można pobrać i wydrukować ze strony internetowej Szkoły, w zakładce Świetlica lub napisać ręcznie wg zamieszczonego wzoru.
        Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda

Konkurs fotograficzny