• Wypożyczanie podręczników w roku 2018/2019

• 29.08.2018 00:08
      • Witamy wszystkich Czytelników w nowym roku szkolnym!

Z początkiem września sukcesywnie wypożyczać będziemy podręczniki.
        Każdy uczeń ma obowiązek dbać o wypożyczone książki, gdyż służyć one będą kolejnym rocznikom. Przypominamy, że podręczniki muszą być obłożone w okładki (przezroczyste, albo papierowe, z tapet itp., ale nie przyklejone do okładek podręczników) oraz podpisane imieniem i nazwiskiem osoby korzystającej z książek.

Wypożyczone książki i podręczniki należy przechowywać starannie w tornistrze i w domu dlatego też:
        1. W tornistrze dbaj o porządek: kanapki przechowuj w śniadaniówce, do napojów wykorzystaj butelki z korkami niekapkami, a obuwie zmienne noś w osobnym worku.
        2. W domu wygospodaruj półkę lub szafkę na książki i zeszyty: łatwo je znajdziesz.
        3. Ćwiczenia dla klas I-VI przekazane zostaną wychowawcom, którzy rozdadzą je w poszczególnych klasach. Ćwiczenia przechodzą na własność ucznia. W przypadku zagubienia w ciągu roku szkolnego szkoła nie dysponuje dodatkowymi egzemplarzami.
        4. W przypadku zgubienia lub zniszczenia podręczników każdorazowo taką sytuację należy zgłosić w bibliotece. Podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową należy odkupić lub uiścić opłatę w sekretariacie, zgodą z cennikiem wydawnictwa na ponowny jej zakup.

Dbając o podręczniki unikniesz kłopotów!
        Życzymy sukcesów w nauce i do zobaczenia wkrótce :).