• Wypożyczenie podręczników 2024/2025

• 08.09.2024 13:08
      • Dzień dobry w roku szkolnym 2024/2025!

Aktualnie wypożyczamy wszystkim klasom podręczniki! Przypominamy, że:
        1. Każdy uczeń odpowiedzialny jest za przydzielony komplet podręczników. Każda książka ma swój niepowtarzalny numer i za nią jesteś odpowiedzialny.
        2. Książki należy chronić przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Niedopuszczalne jest pisanie w nich i rysowanie.
        3. Książki mogą nosić ślady zwykłego użytkowania, jednak powinny być oprawione w okładki nakładane, a nie przyklejane. Wskazane jest także podpisanie ich.
        4. W przypadku niewielkiego zniszczenia lub uszkodzenia książkę należy naprawić (skleić, wyczyścić).
        5. Znaczące zniszczenia (zalania itp.) należy zgłościć bibliotekarzom.
        6. Cały komplet podręczników uczeń oddaje w wyznaczonym terminie pod koniec roku szkolnego. Prosimy, aby z ksiązek wyciągać swoje notatki, sprawdziany itp.
        7. Ćwiczenia są własnością ucznia i nie podlegają zwrotowi.

W razie dodatkowch pytań służymy pomocą.
        W najbliszych dniach możliwe będzie także wypożyczanie lektur, o czym zostaniecie powiadomieni.