• Wzorowi uczniowie 


        Najlepsi 2017/2018 

        Koniec roku szkolnego.

        Klasy 1-3

        1A:

        1.    Bełtek Maja
        2.    Białecki Franciszek
        3.    Droździk Milan
        4.    Hańska Anna
        5.    Kasza Brtłomiej
        6.    Kozina Martyna
        7.    Pogoda Wojciech

        1B:

        1.    Gajdzis Nina
        2.    Jedwabski Artur
        3.    Karcz Julia
        4.    Maćkowiak Natalia
        5.    Morgańska Marta
        6.    Nagi Agnieszka
        7.    Pietraszek Marcin
        8.    Segieniec Szymon
        9.    Smoleń Adrianna 
        10.  Sobczyk Piotr
        11.  Śmietana Weronika

        1C:

        1.    Dworniczak Tadeusz
        2.    Fila Adrian
        3.    Jęczmionka Oscar
        4.    Kobyłecka Martyna
        5.    Maciejczuk Oliwier
        6     Misztalski Tomasz
        7     Szafraniec Wiktoria
        8     Szafrańska Maja
        9     Szłapka Adam
        10.  Świetlikowski Ksawery
        11.  Wawrzynek Agata
        12.  Wawrzynek Jacek

        2A:

        1.    Czyba Borys
        2.    Górski Borys
        3.    Hadrych Antoni
        4.    Wachowicz Mikołaj
        5.    Wanot Wojciech
        6.    Wasilewicz Szymon

        2B:

        1.    Jakubowska Maria
        2.    Płaczek Klaudia
        3.    Mazurek Julia
        4.    Bystrzykowski Oskar
        5.    Bena Magdalena
        6.    Mietlicki Marcin

        3A:

        1.    Domin Magdalena
        2.    Górowski Karol
        3.    Koleszko Szymon
        4.    Koszembar Paweł
        5.    Makówka Kamila
        6    Morgała Paulina
        7    Skorupa Wiktoria
        8    Wodyk Emilia
        9    Zawół Oliwia

        3B:

        1.   Piekacz Wiktoria        
        2.   Stencel Maja    
        3.   Pawlik Anastazja        
        4.   Androsiuk Mikołaj        
        5.   Radecka Aurelia        
        6.   Ptak Natalia
        7.   Jasiński Ksawier

        3C:

        1.    Drabik Nikola
        2.    Kurek Ewa
        3.    Grochla Nikola
        4.    Kopyto Julia
        5.    Golik Anna
        6    Hak Agata
        7    Kocjan Amelia
        8    Koszembar Antoni
        9    Sawicki Kamil

        3D:

        1.    Gubisz Karol
        2.    Kempa Julia
        3.    Kocur Nicola
        4.    Koral Michalina
        5.    Mrochen Maja
        6.    Słomińska Amelia
        7.    Świniarski Wojciech
        8.    Tobolski Maximilian


                                    Klasy 4-5

        4A:

        1.  Damek Emilia     
        2.  Gruszka Aleksander
        3.  Traciłowska Dorota
        4.  Krupa Emilia
        5.  Walnik Adam
        6.  Pogoda Łukasz
        7.  Wędrychowicz Wiktoria
        8.  Rycka- Skaliński Oscar

        4B:

        1.  Buk Tomasz
        2.  Papiernik Martyna
        3.  Czyba Wiktor
        4.  Peła Natalia
        5.  Hadrych Barbara
        6.  Przybytek Hubert
        7.  Hedwig Karolina    
        8.  Jankowska Julia
        9.  Stachowiak Dawid
        10. Lenarcik Dominika
        11. Tomeczek Joanna
        12. Pakuła Adam
        13. Tylenda Patryk
        14. Rogóż Maja

        4C:

        1.  Golec Michał
        2.  Kornacka Alicja
        3.  Kinder Wiktoria    

        4D:

        1.  Horwath Jarosław
        2.  Piszczek Elżbieta
        3.  Kasprzycki Jakub    

        5A:

        1.  Fila Wiktoria
        2.  Piszczek Sabina
        3.  Pastuszka Vanessa
        4.  Słomińska Maja

        5B:

        1.  Bobowski Kacper
        2.  Niechwiadowicz Amelia
        3.  Hedwig Kacper
        4.  Wawrzyniuk Alicja
        5.  Lisiecka Zuzanna    

        5C:

        1.  Madejska Matylda
        2.  Polok Małgorzata
        3.  Morga Szymon
        4.  Spyra Aleksander
        5.  Nowok Bartłomiej
        6.  Szczęśniak Kinga
        7.  Opyrchał Dominik
        8.  Zaremba Vanessa
        9.  Pękała Wiktoria    


        Rok szkolny 2017/2018 (półrocze)


        Klasa 1a

        Hańska Anna

        Bełtek Maja

        Kozina Martyna

        Droździk Milan

        Kasza Bartłomiej

        Pogoda Wojciech

        Holota Brajan


        Klasa 1b

        Gajdzis Nina

        Karcz Julia

        Maćkowiak Natalia

        Morgańska Marta

        Nagi Agnieszka

        Pietraszek Marcin

        Segeniec Szymon

        Smoleń Adrianna

        Sobczyk Piotr

        Śmietana Weronika


        Klasa 1c

        Dworniczak Tadeusz

        Fila Adrian

        Maciejczuk Oliwier

        Misztalski Tomasz

        Szafraniec Wiktoria

        Szłapka Adam

        Świetlikowski Ksawery

        Wawrzynek Agata

        Wawrzynek Jacek


        Klasa 2a

        Czyba Borys

        Damek Marlena

        Górski Borys

        Hadrych Antoni

        Wanot Wojciech

        Wasilewicz Szymon


        Klasa 2b

        Jakubowska Maria

        Mazurek Julia

        Bystrzykowski Oskar

        Mietlicki Marcin


        Klasa 3a

        Domin Magda

        Koleszko Szymon

        Koszembar Paweł

        Makówka Kamila

        Morgała Paulina

        Wodyk Emilia

        Zawół Oliwia


        Klasa 3b

        Piekacz Wiktoria

        Stencel Maja

        Pawlik Anastazja

        Androsiuk Mikołaj

        Radecka Aurelia

        Ptak Natalia



        Klasa 3c

        Drabik Nikola

        Golik Anna

        Grochla Nikola

        Hak Agata

        Kocjan Amelia

        Kopyto Julia

        Koszembar Antoni

        Kurek Ewa

        Sawicki Kamil


        Klasa 3d

        Bandysiak Adam

        Dąbkowska Zuzanna

        Kempa Julia

        Koral Michalina

        Mrochen Maja

        Słomińska Amelia

        Świaniarski Wojciech

        Tobolski Maximilian


        Klasa 4a

        Damek Emilia

        Gruszka Aleksander

        Krupa Emilia

        Pogoda Łukasz

        Walnik Adam


        Klasa 4b

        Buk Tomasz

        Hadrych Barbara

        Hedwig Karolina

        Lenarcik Dominika

        Pakuła Adam

        Papiernik Martyna

        Peła Natalia

        Rogóż Maja

        Stachowiak Dawid


        Klasa 4c

        Golec Michał

        Kornacka Alicja

        Przybytek Hubert

        Tomeczek Joanna


        Klasa 4d

        Kasprzycki Jakub

        Piszczek Elżbieta


        Klasa 5a

        Pastuszka Vanessa

        Piszczek Sabina

        Słomińska Maja


        Klasa 5b

        Lisiecka Zuzanna

        Wawrzyniuk Alicja


        Klasa 5c

        Madejska Matylda

        Nowok Bartłomiej

        Opyrchał Dominik

        Pękała Wiktoria


        Klasa 6a

        Gubisz Aleksander

        Wawrzynek Klaudia


        Klasa 6b

        Pakuła Krzysztof

        Wacławczyk Kornelia

        Żyła Wioleta


        Klasa 6c

        Kaczmarczyk Julia

        Kiołbasa Tymon

        Musioł Artur