• Bal był wyśmienity

• 16.02.2018 10:26
      • Były tańce i węże w rytm ubiegłorocznych przebojów.
      •
        Karnawał to miła,szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza nam wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 13 lutego 2018 roku.

Wszyscy uczniowie byli poprzebierani za ulubionych bohaterów baśni i bajek. Można było spotkać piratów, królewny, księżniczki, wróżki, postaci ze Star Wars, Batmana, Kapitana Amerykę …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Nie zabrakło również służb państwowych, np. policji i strażaków.

Bal odbył się na sali Domu Kultury, gdzie wszyscy bawiliśmy się wesoło, uśmiech nie znikał nam z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Animatorki zachęcały nas do tańca prostymi układami oraz ciekawymi pomysłami zabaw. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Po dwóch godzinach z żalem opuszczaliśmy salę.

Bal umożliwił nam i naszej Pani spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła nam wszystkim wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!

A teraz fotorelacja.
        I kilka filmików z naszej super zabawy!!!