• Wspaniała zabawa w Fabryce Elfów

• 26.12.2017 18:10
      • Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci!!!
      • 8 grudnia wyruszyliśmy na pomoc św. Mikołajowi. Tak, jak zostało to ustalone z elfami, przybyliśmy punktualnie o 14:00 pod ich fabrykę. Na początek elf oznajmił nam, iż sanie św. Mikołaja  zaginęły i koniecznie musimy pomóc mu je odnaleźć. No bo jak Mikołaj rozwiezie prezenty dzieciom? I tak się też stało… wędrując po ogromnej fabryce, napotykaliśmy na różne wskazówki dotyczące, miejsc gdzie mogły być  ukryte sanie. Wymagało to od nas dużo pracy. Próbowaliśmy zbudować nowe sanie z klocków, ale na nic nasze trudy, gdyż były zbyt małe i nietrwałe. Pomyśleliśmy, że skoro już tu jesteśmy, to może byśmy podrzucili Mikołajowi i elfom pomysły na nowe zabawki do produkcji. Pomysły zostały zatwierdzone. W przyszłym roku nowatorska kolekcja I klasy trafi do dzieci. Renifery również potrzebowały naszej pomocy. Wspólnie zorganizowaliśmy szybkie szkolenie z umiejętności latania oraz poruszania się w zaprzęgu. W międzyczasie posegregowaliśmy pocztę św. Mikołaja i natrafiliśmy na kolejne wskazówki. Nawet udało nam się napisać list z prośbą o prezenty. Sprawdzaliśmy, w jaki sposób sanie unoszą się w powietrze i jak elfy spędzają czas wolny od pracy podczas zabaw w cukierkowym zamku.

Aż tu nagle… naszym oczom ukazały się piękne, poszukiwane przez wszystkich sanie św. Mikołaja. W podziękowaniu za zaangażowanie otrzymaliśmy dyplom „Pomocnika św. Mikołaja”. Był to dzień pełen wrażeń. Za rok, kto wie, czy znowu św. Mikołaj nie będzie w potrzebie? My na pewno jesteśmy gotowi mu pomóc!

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.