• Kochanym Babciom i Dziadkom

• 30.01.2018 01:34
      • Babcia i Dziadek są po rodzicach najbliższymi osobami dla dzieci
      • 25 stycznia 2018r. odbyła się na auli naszej szkoły uroczystość , którą my wnukowie dedykowaliśmy swoim babciom i dziadkom. Przygotowanym programem artystycznym wyraziliśmy swoją miłość, wdzięczność za troskę i opiekę, za wsparcie i pocieszenie.

Śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy, recytowaliśmy wiersze. Licznie zgromadzeni dziadkowie ze wzruszeniem obejrzeli występ i wysłuchali życzeń od nas oraz przyjęli własnoręcznie przygotowane przez swoje nas upominki. Później nadszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców. Czas upłynął w miłej atmosferze, a uroczystość na długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych. Dziadkowie byli wniebowzięci naszym wkładem pracy. Po tej wspaniałej uroczystości wraz z Babciami i Dziadkami  rozeszliśmy się do domu.

Zabawa była super!!!