• Bezpieczna droga do szkoły

• 23.09.2018 17:05
      • "Niestraszki" - odblaski od PZU
      • Skończyły się beztroskie wakacje i rozpoczęliśmy naukę. Każdego dnia pokonując drogę do szkoły, musimy przemieszczać się przez miasto, często drogami o wzmożonym ruchu. Aby uchronić nas przed niebezpieczeństwem nasza Pani postanowiła nam przypomnieć jak prawidłowo należy się zachowywać na chodniku, ulicy oraz na przejściu dla pieszych. Przypomnieliśmy sobie zasady zachowania na drodze, mówiliśmy o czym informują nas znaki drogowe, ćwiczeliśmy prawidłowe zachowanie na przejściu w pobliżu naszej szkoły. Po powrocie do klasy otrzymaliśmy nowoczesne i sympatycznie wyglądające odblaski "Niestraszki", ktore ufundowało dla nas PZU.

Kliknij na zdjęcie poniżej a zobaczysz jak ćwiczeliśmy przechodzenie przez ulicę.