• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

• 04.12.2017 22:28
      • Witaj pierwsza klaso!!!
      • Trudno uwierzyć, ale wakacje się już skończyły. Minęły dwa miesiące beztroskiej zabawy, pełne ciekawych wrażeń i wspomnień, do których będzie można powracać pamięcią. Ale teraz czeka nas pierszy rok szkolny. Wszyscy wspólnie i radośnie powitaliśmy go rankiem 4 września. Podczas apelu dyrektor Szkoły Podstawowej nr 37 w Chorzowie Barbara Janas pasowała nas dotykając każdego pierwszoklasisty wielkim ołówkiem. Było to dla nas ogromne przeżycie. Szczególne słowa powitania skierowała do nas i naszych rodziców nasza wychowawczyni Sylwia Konieczna. Życzyła nam, by nasza szkoła była dla nas drugim domem, aby każdy dzień pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy, aby nauka była dla nas przyjemnością, byśmy znaleźli tutaj prawdziwego przyjaciela oraz abyśmy swoim zachowaniem, postępowaniem a także wynikami w nauce zasłużyli na miano Wzorowego Ucznia, a tym samym spełnili oczekiwania Naszych Rodziców i jej samej. Otrzymaliśmy również pamiątkowe dyplomy oraz komplet podręczników i ćwiczeń do pierwszej klasy. Na koniec zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia i każdy poszedł do domu.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.