• Śniadanie daje moc

• 08.11.2018 17:02
      • Śniadanie - najlepszy start w nowy dzień!!!
      • Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

W ramach programu "Śniadanie daje moc" zorganizowaliśmy wspólne zdrowe śniadanie. W tym roku robiliśmy sałatkę jarzynową. Przed przystapieniem do pracy wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki jednorazowe. Później przy wspólnym stole robiliśmy smaczną sałatkę. Dzieliliśmy się przyniesionymi produktami, które przygotowały dla nas mama Niny, Natalki, Ady i Szymona. Były to warzywa: ziemniaki, marchewki, pietruszki, seler, groszek zielony, ogórki i dodatkowo jajka. Wszystko zostało starannie przez nas pokrojone. Nasze sałatki wyglądały znakomicie, a jeszcze lepiej smakowały. Zajadaliśmy je z apetytem i nawet zabraliśmy do domu dla rodziców.