• Wizyta Benka

• 08.02.2019 11:20
        • W dniu 24 stycznia na naszym szkolnym boisku spotkaliśmy się z prawdziwym psem policyjnym. Opiekun Benka opowiedział nam jak szkolony jest taki pies, jak bardzo pomaga funcjonariuszom w ich pracy.
        • Świece żelowe - warsztaty

• 08.02.2019 10:58
        • Dnia 21 stycznia 2019 roku odbyły się dla naszej klasy warsztaty świec żelowych. Pod okiem instruktorów wykonaliśmy kompozycje  z barwionego kwarcu, muszelek oraz kolorowych kamyków i gwiazdek, które zostały zalane żelem.

Wszystkie świece były piękne. Praca nad nimi sprawiła nam wiele radości. Były one wspaniałym prezentem dla Babci i Dziadka z okazji ich święta.

• Wigilia klasowa

• 08.01.2019 23:59
        • Tradycją w naszej szkole są Wigilie klasowe organizowane przez poszczególne klasy i wychowawców. Już drugi raz zasiedliśmy przy wspólnym stole.

• W drodze do Betlejem - Jasełka

• 08.01.2019 23:41
        • Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.
          I my byliśmy uczestnikami takiego przedstawienia. Na zakończenie wspólnie z nauczycielami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi zaśpiewaliśmy kolędę.

• Idziemy do kina

• 08.01.2019 22:38
        • "Mała stopa" to szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.

• Dzień Śląski

• 08.01.2019 23:43
        • 12 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Śląski. Impreza ta miała na celu przybliżenie tematyki regionalnej oraz zapewniła bezpośredni kontakt z żywym folklorem śląskim: gwarą, pieśniami ludowymi, skeczami, wierszami, kuchnią śląską i strojami regionalnymi.
          Oto nasz występ wink

• Skaczemy, wspinamy się...!!!

• 09.01.2019 00:00
        • HOPSA to kompleks, który powstał głównie dla tych, którzy mają

niespożytą ilość energii i niekończącą się chęć do zabawy, czyli dla NAS!!!

Tutaj można rozwijać swoją sprawność fizyczną przez cały rok!

• Wizyta Świętego Mikołaja!!!

• 08.01.2019 21:11
        • „Dzięki Ci składamy Mikołaju Święty
          za twe dobre serce i  twoje prezenty.
          Dziś obiecujemy, kochany staruszku,
          zostaniesz w pamięci i w naszym serduszku.
          Teraz wszyscy razem z żalem Cię żegnamy
          i na drugi roczek zapraszamy.”