• Informacje na temat szkół partnerskich.

• 12.10.2021 05:36
      • W projekcie uczestniczą trzy szkoły partnerskie współdziałające ze sobą w ramach pracy dydaktyczno- wychowawczej.
      • Avastetöi Általános Iskola és Alapfokú Müvészeti Iskola.

Jest to szkoła podstawowa z klasami I- VIII. W bieżącym roku szkolnym uczy się w niej  742 dzieci  w wieku od 6 do 14 lat i 440 uczniów w klasach szkoły artystycznej.

Cele edukacyjny placówki:

Głównym celem jest wykształcenie podstawowe, stworzenie przyjaznej dziecku atmosfery, skoncentrowanie działań szkoły na uczniach i ich potrzebach.

Oferta dekacyjna szkoły to :

• edukacja podstawowa

• angielsko-węgierska edukacja dwujęzyczna

• nauczanie dzieci ze specjalnymi potrzebami

• lekcje języka angielskiego

• nauczanie technologii informacyjnej od pierwszej klasy

• wsparcie psychologiczne.

Escola Básica António Fogaça

Escola Básica António Fogaça to szkoła, która obejmuje edukację przedszkolną i pierwszy cykl edukacji podstawowej. Budynek szkolny został otwarty 4 lata temu i ma kilka sal lekcyjnych, bibliotekę, stołówkę, pomieszczenia do ekspresji (muzyka, teatr) i biura. Obecnie do szkoły uczęszcza około 300 uczniów.

Misje i wartości szkoły skupiają się na umożliwieniu uczniom korzystania maksymalnie z możliwości szkoły, zapewniając im jak najwięcej doświadczeń, aby stworzyć lepszą jakość życia.

Trzecią placówką jest nasza szkoła. Mamy nadzieję, że wszyscy skorzystamy na współpracy.