• Spotkanie koordynatorów Barcelos 2019

• 21.10.2019 15:08
        • Rozpoczyna się kolejny rok realizacji projektów międzynarodowych. Zorganizowano spotkanie koordynatorów w Barcelos, aby dopracować szczegóły współpracy w bieżącym roku szkolnym. Naszą szkołę reprezentowały panie Mirosława Jurek, Sylwia Konieczna i Izolda Biniarz- Koszembar. Wkrótce 10 osobowa grupa nauczycieli wyjedzie do Portugalii, aby współnie z nauczycielami Węgier wzbogacić swój warsztat pracy.
        • Wizyta nauczycieli w szkołach węgierskich- uczymy się od siebie nawzajem.

• 18.10.2019 18:19
        • Nasi nauczyciele mieli okazję zobaczyć, jak działają placówki edukacyjne w Miszkolcu. Okazuje się, że mimo różnic w systemach edukacyjnych Węgier i Polski, to samo nauczanie i zaangażowanie pedagogów w ich pracę tak naprawdę jest podobne. Panie obserwowały zajęcia prowadzone przez węgierską kadrę pedagogiczną, omawiały je. Po pracy wspólnie spędzały czas, poznając piękno ziemi węgierskiej.
        • Poznajemy partnerów -Miszkolc

• 27.10.2019 22:15
        • W Miszkolcu nastąpiło pierwsze spotkanie grupy koordynatorów, którzy odpowiedzialni będą za realizowanie projektu. Na początek więc warto poznać miasta partnerskie.