• Zaczynamy!

• 14.09.2018 13:13
      • Zaczynamy smiley
      • Witamy w zerówce!

W oddziale przedszkolnym jest 20 uczniów, 9 dziewczynek i 11 chłopców. Mamy pięć i sześć lat. W świat nauki i zabawy wprowadzi nas pani Katrzyna Kajda.

Podczas pobytu w przedszkolu zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Poznajemy literki, cyferki i figury geometryczne. Opanowujemy umiejętność czytania i liczenia.  Chętnie śpiewamy piosenki i recytujemy wiersze. Bardzo lubimy rysować, malować, lepić, wycinać i kleić. W zerówce poznajemy m. in. zasady bezpiecznej, zgodnej i kulturalnej zabawy w sali i na podwórku oraz zasady ruchu drogowego obowiązujące pieszych. Utrwalamy także dobre nawyki higieniczne, zasady utrzymania porządku wokół siebie i kulturalnego spożywania posiłków. Sprawność fizyczną rozwijamy na zajęciach ruchowych oraz podczas wyjść na boisko szkolne.