• Piękna nasza Polska cała.

• 16.09.2018 15:36
        • W bieżącym roku szkolnym nasza klasa przystąpiła do międzynarodowego projektu edukacyjnego. Będzie możliwość wspólnej nauki i zabawy.
        • Bądźmy bezpieczni !

• 28.08.2018 19:15
        • Wkrótce wakacje. Musimy wiedzieć jak dbać o własne bezpieczeństwo i jak zachować się w sytuacjach dla nas trudnych. Wspólnie z 1b zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr 68 w Katowicach na międzyszkolny piknik. Poznaliśmy zasady zachowania w chwilach, kiedy zdrowie i życie ludzkie jest zagrożone. Wiemy, jak ważne jest postępowanie zgodne z istrukcjami ludzi, którzy ratują często nasze życie.
        • Dzień Sportu

• 28.08.2018 18:49
        • Dnia 20 czerwca 2018 r. odbył się pierwszy w naszej klasowej historii Dzień Sportu. Zajęliśmy III miejsce. Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i super zabawę :)

• 28.08.2018 18:38
        • Z okazji Dnia Dziecka, życzymy aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze życzenia się spełniają !

• Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• 10.06.2018 19:57
        • Uchwalona 3 maja 1791 roku była pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną, spisaną Konstytucją. Miała być odpowiedzią na pogarszającą się sytuację wewnętrzną i międzynarodową Rzeczypospolitej Obojga Narodów, która jeszcze 150 lat wcześniej była jedną z największych potęg europejskich i największym krajem w Europie.