• Matematyczny kangur

• 24.03.2019 20:59
        • w bieżącym roku szkolnym do matematycznych potyczek przystąpiło 8 uczniów. Trzymamy za nich kciuki !

• 12.03.2019 19:19
        • W karnawale, w karnawale

zawsze idziemy na bale.

Każde dziecko duże małe,

lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę,

w królewicza można też,

są cyganki, wrózki, żabki,

jest i batman, jest i jeż.

• 12.03.2019 18:43
        • Jak bezpiecznie spędzić ferie? Jakich miejsc unikać? - to niektóre z pytań, na które odpowiadał chorzowski dzielnicowy podczas spotkania z dziećmi przed zimowym wypoczynkiem.

W ramach działań „Bezpieczne ferie 2019” policjant rozmawiał z najmłodszymi o bezpieczeństwie

Spotkanie było również świetną okazją do przypomnienia o zasadach obowiązujących na stokach w związku z kampanią „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”

Już niebawem rozpoczną się ferie w województwie śląskim, dlatego też w ramach działań „Bezpieczne Ferie 2019”, dzielnicowi z chorzowskiej jedynki rozmawiają z najmłodszymi o bezpieczeństwie. Wszystko po to, by nasze pociechy podczas ferii bezpiecznie wypoczęły, a po 2 tygodniach beztroski, całe i zdrowe wróciły do szkoły.Tematem prelekcji jest bezpieczeństwo najmłodszych podczas zabaw poza domem, jak również przestrzeganie przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nich w domu.

• Bezpieczny internet.

• 09.02.2019 10:21
        • 5 lutego pod hasłem „Działajmy razem!” obchodzimy po raz kolejny Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).  Ma on na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.