• Bezpieczeństwo na drogach, rzecz ważna !

• 29.09.2018 18:16
        • Na temat bezpieczeństwa w czasie drogi do i ze szkoły rozmawiamy często, prawie codziennie.
          Otrzymaliśmy w szkole znaczki odblakowe, które sprawią, że będziemy widoczni.
        • Klasowe czytanie

• 29.09.2018 18:18
        • Mamy klasową książkę, którą wspólnie przeczytamy na zajęciach. Poznamy nowych bohaterów, pewnie ich polubimy.
        • Piękna nasza Polska cała.

• 16.09.2018 15:36
        • W bieżącym roku szkolnym nasza klasa przystąpiła do międzynarodowego projektu edukacyjnego. Będzie możliwość wspólnej nauki i zabawy.
        • Bądźmy bezpieczni !

• 28.08.2018 19:15
        • Wkrótce wakacje. Musimy wiedzieć jak dbać o własne bezpieczeństwo i jak zachować się w sytuacjach dla nas trudnych. Wspólnie z 1b zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr 68 w Katowicach na międzyszkolny piknik. Poznaliśmy zasady zachowania w chwilach, kiedy zdrowie i życie ludzkie jest zagrożone. Wiemy, jak ważne jest postępowanie zgodne z istrukcjami ludzi, którzy ratują często nasze życie.
        • Dzień Sportu

• 28.08.2018 18:49
        • Dnia 20 czerwca 2018 r. odbył się pierwszy w naszej klasowej historii Dzień Sportu. Zajęliśmy III miejsce. Dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i super zabawę :)

• 28.08.2018 18:38
        • Z okazji Dnia Dziecka, życzymy aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze życzenia się spełniają !