• Wycieczka do Krakowa

• 19.10.2018 06:28
        • Dnia 16 pażdziernika wraz z klasą 2b pojechaliśmy z bliska zobaczyć Kraków.
          Poznaliśmy wiele legend, faktów historycznych i mieliśmy okazję na własne oczy przekonać się, jak urokliwe jest to miasto.

• 13.10.2018 20:00
        • W naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia należy do szkolnych tradycji. Póki co mogliśmy się przyglądać jak  jej znajomością chwalili się nasi starsi koledzy, ale w przyszłym roku na pewno do nich dołączymy. Być może ktoś z nas będzie Ekspertem?
          Póki co niektórzy uczniowie z naszej klasy przygotowali prace na konkurs plastyczny. Trzymamy za nich kciuki !
        • Piękna nasza Polska cała!

• 29.09.2018 19:05
        • Realizacja zadań projektowych sprawia, że coraz więcej dowiadujemy się o historii, tradycjach i pięknie naszej ojczyzny.
          Nasze prace plastyczne możecie zobaczyć w albumie.
        • Nasze OK zeszyty

• 29.09.2018 18:43
        • Zamiast segregatorów założyliśmy swoje OK zeszyty.
          Na każdej lekcji ustalamy, czego będziemy się uczyć i kiedy będziemy pewni, że już umiemy :)
        • Bezpieczeństwo na drogach, rzecz ważna !

• 29.09.2018 18:16
        • Na temat bezpieczeństwa w czasie drogi do i ze szkoły rozmawiamy często, prawie codziennie.
          Otrzymaliśmy w szkole znaczki odblakowe, które sprawią, że będziemy widoczni.
        • Klasowe czytanie

• 29.09.2018 18:18
        • Mamy klasową książkę, którą wspólnie przeczytamy na zajęciach. Poznamy nowych bohaterów, pewnie ich polubimy.