• Śniadanie daje moc !

• 10.11.2018 08:30
        • Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

• Dzień Dyni

• 06.11.2018 19:04
        • Jacek, Agata i Laura przygotowali dynie, którymi pochwaliliśmy się na "arenie szkolnej". Bardzo dziękujemy :)
        • Przed spektaklem

• 22.10.2018 19:44
        • Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjno- wychowawczych. Te, które dotyczą naszego zdrowia i życia, są bardzo ważne. Teraz przygotowujemy się do spektaklu w klasowym teatrzyku. Będziemy inscenizować wiersz J. Brzechwy - "Na straganie". Przygotowaliśmy kukiełki, teraz już cieszymy się na wspólną zabawę. Relacja ze spektaklu niebawem :)
        • Dzień Papieski

• 23.10.2018 07:07
        • Powinniśmy jak najwięcej wiedzieć o Papieżu Polaku. Tak więc nauczyciele i uczniowie klasa 0-6 mieli okazję uczestniczyć w obchodach tego święta w naszej szkole.
        • Wycieczka do Krakowa

• 19.10.2018 06:28
        • Dnia 16 pażdziernika wraz z klasą 2b pojechaliśmy z bliska zobaczyć Kraków.
          Poznaliśmy wiele legend, faktów historycznych i mieliśmy okazję na własne oczy przekonać się, jak urokliwe jest to miasto.

• 13.10.2018 20:00
        • W naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia należy do szkolnych tradycji. Póki co mogliśmy się przyglądać jak  jej znajomością chwalili się nasi starsi koledzy, ale w przyszłym roku na pewno do nich dołączymy. Być może ktoś z nas będzie Ekspertem?
          Póki co niektórzy uczniowie z naszej klasy przygotowali prace na konkurs plastyczny. Trzymamy za nich kciuki !
        • Piękna nasza Polska cała!

• 29.09.2018 19:05
        • Realizacja zadań projektowych sprawia, że coraz więcej dowiadujemy się o historii, tradycjach i pięknie naszej ojczyzny.
          Nasze prace plastyczne możecie zobaczyć w albumie.
        • Nasze OK zeszyty

• 29.09.2018 18:43
        • Zamiast segregatorów założyliśmy swoje OK zeszyty.
          Na każdej lekcji ustalamy, czego będziemy się uczyć i kiedy będziemy pewni, że już umiemy :)