• Jesteśmy bezpieczni

• 27.11.2018 19:51
        • W dniu dziejszym nasi uczniowie spotkali się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Chorzowa. Temat bardzo ważny- nasze bezpieczeństwo na drodze. Mamy nadzieję, że wspólna rozmowa i autorytet munduru zrobią swoje !
        • Świętujemy niepodległość

• 27.11.2018 19:56

• Rozstrzygnięto konkursy szkolne. Oliwier zajął I miejsce a Agata i Laura III miejsce  w konkursie plastycznym "Piekna nasza Polska cała". Laura zostala również laureatką III miejsca w konkursie plastyczno- fotograficznym pod tym samym tytułem. Laureatom gratulujemy.
        • Sadzimy drzewka dla niepodległości.

• 10.11.2018 08:28
        • Akcja ma na celu kształtowanie świadomości historycznej, tożsamości obywatelskiej i wzmacnianie poczucia wspólnoty. Przy naszych bukach pojawiła się tabliczka, która ma nam przypominać, z jakiej okazji zostaly zasadzone.
        • Śniadanie daje moc !

• 10.11.2018 08:30
        • Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

• Dzień Dyni

• 06.11.2018 19:04
        • Jacek, Agata i Laura przygotowali dynie, którymi pochwaliliśmy się na "arenie szkolnej". Bardzo dziękujemy :)
        • Przed spektaklem

• 22.10.2018 19:44
        • Bierzemy udział w wielu projektach edukacyjno- wychowawczych. Te, które dotyczą naszego zdrowia i życia, są bardzo ważne. Teraz przygotowujemy się do spektaklu w klasowym teatrzyku. Będziemy inscenizować wiersz J. Brzechwy - "Na straganie". Przygotowaliśmy kukiełki, teraz już cieszymy się na wspólną zabawę. Relacja ze spektaklu niebawem :)
        • Dzień Papieski

• 23.10.2018 07:07
        • Powinniśmy jak najwięcej wiedzieć o Papieżu Polaku. Tak więc nauczyciele i uczniowie klasa 0-6 mieli okazję uczestniczyć w obchodach tego święta w naszej szkole.