• Nasze prace

• 21.12.2018 20:45
        • Dzisiaj po zajęciach na naszych ławkach zasiadły krasnle. Lubimy prace plastyczne, oj, bardzo lubimy. Zobaczcie, jakie cuda powstały :)
        • Mikołajki na skacząco :)

• 21.12.2018 19:34
        • 6 grudnia - jak dobrze wiecie,
          Święty Mikołaj chodzi po świecie.
          Dźwiga swój worek niezmordowanie
          I każde dziecko prezent dostanie.

• Jesteśmy bezpieczni

• 27.11.2018 19:51
        • W dniu dziejszym nasi uczniowie spotkali się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Chorzowa. Temat bardzo ważny- nasze bezpieczeństwo na drodze. Mamy nadzieję, że wspólna rozmowa i autorytet munduru zrobią swoje !
        • Świętujemy niepodległość

• 27.11.2018 19:56

• Rozstrzygnięto konkursy szkolne. Oliwier zajął I miejsce a Agata i Laura III miejsce  w konkursie plastycznym "Piekna nasza Polska cała". Laura zostala również laureatką III miejsca w konkursie plastyczno- fotograficznym pod tym samym tytułem. Laureatom gratulujemy.
        • Sadzimy drzewka dla niepodległości.

• 10.11.2018 08:28
        • Akcja ma na celu kształtowanie świadomości historycznej, tożsamości obywatelskiej i wzmacnianie poczucia wspólnoty. Przy naszych bukach pojawiła się tabliczka, która ma nam przypominać, z jakiej okazji zostaly zasadzone.