Wycieczka do Krakowa

19.10.2018 06:28
      Dnia 16 pażdziernika wraz z klasą 2b pojechaliśmy z bliska zobaczyć Kraków.
      Poznaliśmy wiele legend, faktów historycznych i mieliśmy okazję na własne oczy przekonać się, jak urokliwe jest to miasto.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

13.10.2018 20:00
      W naszej szkole Dzień Tabliczki Mnożenia należy do szkolnych tradycji. Póki co mogliśmy się przyglądać jak  jej znajomością chwalili się nasi starsi koledzy, ale w przyszłym roku na pewno do nich dołączymy. Być może ktoś z nas będzie Ekspertem?
      Póki co niektórzy uczniowie z naszej klasy przygotowali prace na konkurs plastyczny. Trzymamy za nich kciuki !

Dzień Chłopaka w naszej klasie

30.09.2018 20:15
      To sympatyczna tradycja w naszej klasie i szkole. Były zabawy, upominki. Myślę, że wszyscy się świetnie bawili.

W trakcie konkursu szkolnego naszą klasę reperezentowali Jacek i Oliwier. Wspólnie wybraliśmy naszych przedstawicieli. Super Chłopakiem został Oliwier, ale każdy z naszych Supermenów zasługuje na ten tytuł :) Były zabawy i upominki. Dziękujemy naszym Rodzicom za pomoc :)

Piękna nasza Polska cała!

29.09.2018 19:05
      Realizacja zadań projektowych sprawia, że coraz więcej dowiadujemy się o historii, tradycjach i pięknie naszej ojczyzny.
      Nasze prace plastyczne możecie zobaczyć w albumie.

Wykonaliśmy prace plastyczne, uczymy się również piosenek. Warto w domu poćwiczyć. Niebawem nakręcimy teledysk :)

Oto nasza playlista !

Nasze OK zeszyty

29.09.2018 18:43
      Zamiast segregatorów założyliśmy swoje OK zeszyty.
      Na każdej lekcji ustalamy, czego będziemy się uczyć i kiedy będziemy pewni, że już umiemy :)

Na lekcji powtarzaliśmy wiadomości na temat głosek, liter i podziału wyrazów na sylaby. Przypomnieliśmy sobie, które głoski mieszkają na  Czerwonej Ulicy Samogłosek. Zabawa była udana :)