Jesteśmy bezpieczni

16.11.2018 16:11
      W dniu dziejszym nasi uczniowie spotkali się z funkcjonariuszami Straży Miejskiej z Chorzowa. Temat bardzo ważny- nasze bezpieczeństwo na drodze. Mamy nadzieję, że wspólna rozmowa i autorytet munduru zrobią swoje !

Świętujemy niepodległość

16.11.2018 18:31

Rozstrzygnięto konkursy szkolne. Oliwier zajął I miejsce a Agata i Laura III miejsce  w konkursie plastycznym "Piekna nasza Polska cała". Laura zostala również laureatką III miejsca w konkursie plastyczno- fotograficznym pod tym samym tytułem. Laureatom gratulujemy.

Znamy swój hymn.

14.11.2018 21:38
      Znamy już wszystkie zwrotki naszego hymnu.

Sadzimy drzewka dla niepodległości.

10.11.2018 08:28
      Akcja ma na celu kształtowanie świadomości historycznej, tożsamości obywatelskiej i wzmacnianie poczucia wspólnoty. Przy naszych bukach pojawiła się tabliczka, która ma nam przypominać, z jakiej okazji zostaly zasadzone.

Śniadanie daje moc !

10.11.2018 08:30

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!