• Miracle of nature.

• 02.10.2018 18:38
        • Ten projekt trwał rok. Przez wszystkie cztery pory roku dzieci dzieci były bardzo aktywne.Obserwowały otaczający je świat, rysowały, fotografowały. Były świadkami zmian w otaczającym je świecie.

• Childhood games

• 02.10.2018 18:24
        • Projekt polegał na wymianie informacji na temat zabaw, które pozwalają na współna rozrywkę w grupie. Niektóre bardzo nam się podobały
        • Environmental project.

• 02.10.2018 18:20
        • Ochrona środowiska naturalnego jest niezwykle ważna dla współczesnego świata. Poznaliśmy podstawowe pojęcia ekologiczne, podjęliśmy praktyczne działania na jego rzecz.
        • Good Start, Grow Smart

• 11.09.2018 19:30
        • Ideą projektu była popularyzacja wdrażania aktywnych metod uczenia się w oparciu o projekty edukacyjne z małymi dziećmi. Dzieci stają się "aktywnymi uczniami", zdobywając szersze umiejętności i kompetencje, które są ważne dla osiągnięcia sukcesu w życiu.