• Handmade New Year Cards

• 23.06.2019 18:29
        • Projekt miał na celu tworzenie noworocznych kart z wykorzystaniem piosenek, filmów i książek, które dzieci  znają.
        • Lessons & Life

• 02.10.2018 19:01
        • Szkoły partnerskie dokonały wymiany doświadczeń, porównań między treściami niektórych przedmiotów szkolnych i ich zastosowaniem w życiu codziennym.
          Zajęcia były organizowane na lekcjach, kiedy każdy nauczyciel wskazywał praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. W ten sposób miała  miejsce wymiana dobrych praktyk, w szczególności w odniesieniu do przedmiotów szkolnych w poszczególnych szkołach.
        • Let's know our traditions

• 02.10.2018 18:55
        • Projekt miał na celu poznać tradycje naszych kolegów i koleżanek z innych krajów. Ponadto doskonaliliśmy umiejętności z zakresu języka angielskiego.
        • LOOK AT MY WORLD

• 02.10.2018 18:49
        • Uczniowie poznawali siebie nawzajem zamieszaczając w portalu:
          - krótkie informacje na swój temat ( imię, zainteresowania),
          - pokazując zabytki swojego kraju, uczniowie mogli podać koordynaty niektórych pomników i zabytków,  partnerzy szukali ich w Google Earth.