• PREZENTACJA PROJEKTU

• 20.01.2020 05:08
      • We wrześniu 2017 r. Rozpoczęliśmy projekt o nazwie „Kształty Europy w moim plecaku”. Jest koordynowany przez CEIP Mª Luisę Cañas, a współfinansowany przez program ERASMUS + Unii Europejskiej.

Będzie on realizowanu przez trzy lata szkolne (2017-2020), wraz z placówkamu edukacyjnymi z  Findlandii, Polski, Turcji, Włoch.

• PREZENTACJA PROJEKTU

We wrześniu 2017 r. Rozpoczęliśmy projekt o nazwie „Kształty Europy w mojej torbie”. Jest koordynowany przez CEIP Mª Luisę Cañas, a współfinansowany przez program ERASMUS + Unii Europejskiej.

Będzie on rozwijany przez trzy lata szkolne (2017-2020), wraz z ośrodkami Findland, Polską, Turcją, Włochami i innym centrum Hiszpanii.

Głównym celem jest opracowanie geometrii z perspektywy sztuki we wszystkich jej formach. Czyniąc to, skorzystamy z okazji, aby wspólnie z naszymi studentami odkryć dziedzictwo, które pozostawiła historia, dzięki czemu Europa jest bogatym i zróżnicowanym kontynentem.

Na tej stronie zamieścimy niektóre działania, które zostały wykonane, i te, które zostaną przeprowadzone za pomocą zdjęć, filmów i linków. Poinformujemy Cię również o najnowszych wiadomościach związanych z projektem.