• WIECZÓR POLSKI

• 12.09.2018 16:32
        • WIECZÓR POLSKI to dla nas i naszych gości ważne wydarzenie. Staraliśmy się pokazać nasze śląskie tradycje, najlepsze polskie potrawy i oczywiscie naszą polską gościnność. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tej specjalnej chwili .
        • Wycieczka do Krakowa.

• 29.08.2018 19:34
        • Kraków jest cudowny. Wiemy o tym bardzo dobrze. Postanowiliśmy pokazać naszym gościom gród Kraka
          .
        • Warsztaty edukacyjne dla dzieci

• 29.08.2018 15:43
        • Uczniowie naszej szkoły i dzieci, które odwiedziły Chorzów miały okazję wspólnie pracować na zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli szkół partnerskich. Nasi pedagodzy rownież przygotowali ciekawe zajęcia.
        • Wycieczka do Kopalni Luiza

• 29.08.2018 15:38
        • Chcieliśmy bardzo przybliżyć naszym gościom historię naszego regionu. Jednym z przystanków była ścieżka edukacyjna w Kopalni Luiza.
          Wygladali na zadowolonych ze swojej wyprawy.