Konkurs na dynię Halloween.

08.11.2021 21:33

Konkurs na najładniejszą dynię Halloween.

Głosy na wykonane prze Was dynie oddawali nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły, a także uczniowie wybranych klas starszych.

Największą liczbę głosów w konkursie uzyskała dynia wykonana przez klasę:

1 miejsce: KLASA 1 a

2 miejsce: KLASA 7d

3 miejsce: KLASA 7b

Gratulujemy.

Dzień Edukacji Narodowej.

22.10.2021 15:52
      Dzień Nauczyciela.
      W tym roku szkolnym Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy inaczej niż zwykle.

Uczniowie Samorządu Uczniowskiego postanowili wesprzeć nauczycieli w ich pracy prowadząc lekcje w klasach swoich młodszych kolegów.

Bardzo dziękujemy przyszłym pedagogom. Zajęcia ze starszymi kolegami wszystkim bardzo się podobały.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

06.10.2021 13:04

W dniu 23 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W wyniku głosowania przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został uczeń klasy 7d Grzegorz Kocur.

Zastępcą przewodniczącego została uczennica klasy 8b Joanna Tomeczek.

Gratulujemy!

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

25.02.2021 23:37

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego, społeczność uczniowska złożyła życzenia świąteczne Gronu Pedagogicznemu.

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYWNOŚCI

25.02.2021 23:34

Światowy Dzień Żywności przypada na 16 października. Co roku na świecie wyrzucamy 1,3 mld ton jedzenia, co stanowi 1/3 żywności wyprodukowanej do spożycia. Dzieje się tak                   z różnych, często dość banalnych powodów: przegapiona data ważności, nieprawidłowe przechowywanie produktów, zbyt duże porcje przygotowanego posiłku czy nieracjonalne zakupy. Marnotrawienie żywności to nie tylko problem społeczny i ekonomiczny, ale też środowiskowy. Uratuj żywność przed zmarnowaniem. Pomyśl zanim wyrzucisz.

W ramach Światowego Dnia Żywności, Samorząd Szkolny poprosił uczniów o przygotowanie plakatów z hasłami promującymi szanowanie żywności.