SU dyskoteka andrzejkowa

14.03.2019 19:06
      Wszyscy świetnie bawili się na dyskotece andrzejkowej. Największym zainteresowaniem cieszyło się serce, z którego można wywróżyć imiona przyszłych małżonków. ;)

Halloween - Konkurs dyń.

21.11.2018 20:17
      30 października odbył się konkurs na najładniejszą dynię.
      Wszystkie dynie były piękne.

Zwyciężyły:

W klasach 4-6

miejsce 1 klasa 6a
      miejsce 2 klasa 5b
      miejsce 3 klasa 5c

W klasach 1-3

miejsce 1 klasa 1c
      miejsce 2 klasa 3a
      miejsce 3 klasa 3b

Gratulujemy!

Wybory przewodniczącego szkoły

18.10.2018 22:32

26 października w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego lub przewodniczącą szkoły. Wszyscy uczniowie uważnie czytali plakaty wyborcze oraz chętnie wzięli udział w głosowaniu.

W wyniku głosowania przewodniczącą szkoły została Vanessa Pastuszka z klasy 6a, zastępcą przewodniczącej został Denis Dymiński uczeń klasy 5b. Gratulujemy.

SU Akcja " Podaruj Znicz na Kresy".

18.10.2018 22:10

W tym roku pierwszy raz odbyła się zbiórka zniczy pod hasłem „ Podaruj znicz na Kresy”.

W akcji uczestniczyli uczniowie i rodzice naszej szkoły. Za wszystkie zebrane znicze serdecznie dziękujemy.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Anna Krawczyk

• Kampania wyborcza Samorządu Ucznowskiego 2018 / 2019

25.09.2018 18:53
      Kamania wyborcza SU

W tym tygodniu w naszej szkole ruszyła kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Osoby kandydujące przygotowały plakaty zawierające hasła i programy przedwyborcze.

Ukoronowaniem akcji wyborczej będą wybory, które odbędą się 26 września 2018r.

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!