• DZIEŃ NAUCZYCIELA

25.02.2021 23:31

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia o czym nie zapomniał Samorząd Uczniowski.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

25.02.2021 23:27

Dnia 16 października 2020 r. w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W wyborach wzięło udział 211 uczniów z 15 klas. Głosowanie było tajne, równe
      i powszechne. W wyborach oddano 210 głosów ważnych i 1 głos nieważny.

Komisja wyborcza w składzie:
      Wiktoria Pękała, Oliwia Sowa czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, a po jego
      zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nadzór nad przebiegiem wyborów sprawowały
      ponadto tegoroczne opiekunki Samorządu Uczniowskiego: Pani Monika Wojdylak i Pani
      Aleksandra Dyla.

W wyniku głosowania wyłonił się skład Samorządu Uczniowskiego:
      1.   Karolina Mierzwa ( 81 głosów ) - Przewodnicząca SU
      2.   Vanessa Pastuszka ( 73 głosy ) - Zastępca Przewodniczącej SU

Kiermasz Bożonarodzeniowy SU

07.01.2019 21:37
      19 grudnia odbył się  w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie klasy na swoich stoiskach zaprezentowały wspaniałe wypieki oraz ozdoby świąteczne.

Zbiórka karmy

21.11.2018 22:26

Właśnie zakończyła się zbiórka karmy dla Stowarzyszenia Zwierząt Bezdomnych  "Kocimiętka".

Bardzo, bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 37 w Chorzowie za przeprowadzenie zbiórki karmy i akcesoriów dla kotów.

Od początku powstania Kocimiętki czynnie wspieracie nasze działania.

Bardzo Wam dziękujemy,

Iwona Kurc - prezes stowarzyszenia.

Świąteczne Kartki Dobroczynne

21.11.2018 20:38

Dziękujemy za to, że kolejny raz wzięliście udział w akcji charytatywnej "Świąteczne Kartki Dobroczynne."

Dzięki życzeniom na tych kartkach ciepło w sercu pozostaje dłużej. Dochód ze sprzedaży zostaje przekazany chorym i niepełnosprawnym objętym pomocą programu "Na Ratunek" w Stowarzyszeniu Sursum Corda. Dzięki wam wszystkie kartki zostały sprzedane.

Jeszcze raz dziękujemy.

Anna Krawczyk,

opiekun szkolnego koła wolonrariatu.