Kiermasz Bożonarodzeniowy SU

07.01.2019 21:37
      19 grudnia odbył się  w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie klasy na swoich stoiskach zaprezentowały wspaniałe wypieki oraz ozdoby świąteczne.

Zbiórka karmy

21.11.2018 22:26

Właśnie zakończyła się zbiórka karmy dla Stowarzyszenia Zwierząt Bezdomnych  "Kocimiętka".

Bardzo, bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 37 w Chorzowie za przeprowadzenie zbiórki karmy i akcesoriów dla kotów.

Od początku powstania Kocimiętki czynnie wspieracie nasze działania.

Bardzo Wam dziękujemy,

Iwona Kurc - prezes stowarzyszenia.

Świąteczne Kartki Dobroczynne

21.11.2018 20:38

Dziękujemy za to, że kolejny raz wzięliście udział w akcji charytatywnej "Świąteczne Kartki Dobroczynne."

Dzięki życzeniom na tych kartkach ciepło w sercu pozostaje dłużej. Dochód ze sprzedaży zostaje przekazany chorym i niepełnosprawnym objętym pomocą programu "Na Ratunek" w Stowarzyszeniu Sursum Corda. Dzięki wam wszystkie kartki zostały sprzedane.

Jeszcze raz dziękujemy.

Anna Krawczyk,

opiekun szkolnego koła wolonrariatu.

Halloween - Konkurs dyń.

21.11.2018 20:17
      30 października odbył się konkurs na najładniejszą dynię.
      Wszystkie dynie były piękne.

Zwyciężyły:

W klasach 4-6

miejsce 1 klasa 6a
      miejsce 2 klasa 5b
      miejsce 3 klasa 5c

W klasach 1-3

miejsce 1 klasa 1c
      miejsce 2 klasa 3a
      miejsce 3 klasa 3b

Gratulujemy!

Wybory przewodniczącego szkoły

18.10.2018 22:32

26 października w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego lub przewodniczącą szkoły. Wszyscy uczniowie uważnie czytali plakaty wyborcze oraz chętnie wzięli udział w głosowaniu.

W wyniku głosowania przewodniczącą szkoły została Vanessa Pastuszka z klasy 6a, zastępcą przewodniczącej został Denis Dymiński uczeń klasy 5b. Gratulujemy.