Solidarni z Ukrainą.

23.03.2022 22:43
      W naszej szkole odbyło się kilka zbiórek dla rodzin potrzebujących pomocy. Dziękujemy za ofiarowane przybory szkolne, odzież oraz inne potrzebny artykuły.
      Dzięki Waszemu wsparciu również nasi nowi uczniowie czują się dobrze w naszej szkole.

Akcja Góra Grosza

23.03.2022 22:34
      Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pn. Góra Grosza. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Dzień bez plecaka

23.03.2022 14:38

Dzisiaj w związku z pierwszym dniem wiosny uczniowie zamiast plecaków przynieśli różne rzeczy.  Wasza wyobraźnia nie miała granic :).

Dziękujemy uczniom za przyłączenie się do zabawy a nauczycielom za cierpliwość.

06.12.2021 21:53
      Dziś gość specjalny odwiedził wszystkie grzeczne dzieci i nauczycieli. Wraz ze swym niezawdonym zespołem elfów i reniferów Mikołaj wręczał słodkie upominki.
    • Szkolne pogotowie naukowe.

17.11.2021 12:43
      Szkolne pogotowie naukowe.

Uczniowie ze starszych klas bardzo chętnie pomogą swoim młodszym kolegom w pokonywaniu szkolnych trudności. Szczegóły na plakacie.