• MIkołaj 2018

• 07.01.2019 20:58
      •  6 grudnia, jak dobrze każdy wie, św. Mikołaj chodzi po świecie rozdając dzieciom prezenty. Również nigdy nie zapomina o uczniach naszej szkoły i przybył do nas już dzień wcześniej. Najpierw odwiedził uczniów klas I-III. Dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie długo wyczekiwanego gościa. Zza uchylonych drzwi dochodziły podekscytowane dziecięce głosy, dzieci nasłuchiwały odgłosu dzwonka Mikołaja.

Dzieci radośnie powitały go piosenkami, głośno śpiewając. Mikołaj  częstował "magicznymi czekoladami.  Dzieci mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie.

Po obdarowaniu wszystkich prezentami Mikołaj pożegnał się i odjechał, aby dalej rozdawać prezenty i sprawiać innym tyle radości co nam. Cóż, na szczęście za rok znów nas odwiedzi!!!