• Przygody Gangu Słodziaków

• 25.09.2018 23:20
      • Zbieramy naklejki do albumu i poznajemy przygody Słodziaków.
      • 24 września nasza klasaprzystąpiła do konkursu edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Jego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III. Codzienne głośne czytanie w domu (dowolnej książki) dokumentowane podpisem rodzica będzie nagradzane w szkole naklejką Słodziaka, umieszczaną w albumie ucznia „Czytaj codziennie".

W szkole będziemy poznawać przygody Gangu Słodziaków. Wczoraj nasza Pani przeczytała nam pierwszy rozdział książki „Gang Słodziaków” autorstwa Renaty Piątkowskiej. Kolejne przygody poznamy kiedy każdy z nas zbierze kilka naklejek. W ten sposób Pani chce nas i naszych rodziców zachęcić do wzięcia udziału w naszej klasowej przygodzie.

Dzisiaj dostaliśmy pierwsze naklejki. Najwięcej dostała Agnieszka, która czytała w domu przez 45 minut.

Brawo AGA!!!yes

Oto my i nasze albumy