• Rok szkolny 2018/2019

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wiele nowego przed nami.
      • Nowe projekty edukacyjne

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie rozpoczynają swoją przygodę biorąc udział w nowych projektach edukacyjnych. Wkrótce pierwsze relacje.
      • Erasmus Plus "Kształty Europy".

Rozpoczynamy kolejny rok współpracy międzynarodowej w ramach projektu Erasmus Plus. Poznaliśmy się, nawiązaliśmy przyjaźnie. W czasie wizyty w naszej szkole, wspólnie pracowaliśmy, bawiliśmy się. Teraz będziemy realizowali nasze kolejne zadania.
      • 2b, 2c i 3b- "Piękna nasza Polska cała"

Klasy 2 b, c i 3 b biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym " Piękna nasza Polska cała" . W projekcie biorą udział szkoły polskie i placówki polonijne. To nasza wspólna edukacyjna podróż. Poszczególne działania są realizowane przez panie Barbarę Janas, Sylwię Konieczną i Mirosławę Jurek.
      • 2b i 2c - "Zdrowo jem, więcej wiem"

Klasy 2b i 2c uczestniczyły w ogólnopolskim projekcie "Zdrowo jem, więcej wiem'. Pod koniec grudnia ukażą się nasze relacje. Zajęcia i działania realizowały panie Sylwia Konieczna i Mirosława Jurek.

• Nasz Sukces!

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

18 stycznia o 12:01 ·

Wyniki konkursu ogólnopolskiego ‼"Nauka to przygoda", lekcja z Tomaszem Zubilewiczem

Zwycięska praca kategoria II (klasy I-III) - Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie - klasa IIIbhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png:-)

(35 biletów grupowych kompleksowych do Parku Nauki i Rozrywki otrzymuje Pani Barbara reprezentująca klasę IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 37 w Chorzowie)orzowie

• Hej kolęda!

W dniu 18 stycznia naszą szkołę odwiedził zespół regionalny MAŁA ISTEBNA. Jego członkowie to głównie dzieci. W ich wykonaniu usłyszeliśmy pastorałki oraz kolędy. Niektóre z nich zaśpiewaliśmy wspólnie. Na ręce pani Dyrektor otrzymaliśmy od naszych gości także własnoręcznie zrobiony upominek. Oczywiście my też mieliśmy dla nich niespodziankę w postaci skromnego prezentu a nasi rodzice postarali się, aby umilić im pobyt w naszej szkole i upiekli dla gości ciasto.

• Wizyta przedszkolaków w naszej szkole.

Dnia 9 stycznia przybyli do nas z wizytą przedszkolaki z PP4 w Chorzowie .Była to okazja do pokazania naszej szkoły, wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy dla nich zajęcia plastyczne, gry i zabawy z tablicą interaktywną, zajęcia z zakresu programowania i języka angielskiego.

• Nasza uczennica w The Voice Kids!

Aurelia przyzwyczaiła nas do występów muzycznych nie tylko w szkole, ale również na scenie krajowej - teraz przyszedł czas na zaprezentowanie swojego talentu w muzycznym programie "The Voice Kids".

Aurelia Radecka lat 9 uczennica klasy 4b .

Ogólnie lubi się uczyć, szczególnie łatwo przychodzi jej zapamiętywanie wierszy i różnego rodzaju tekstów, uwielbia rysować, a jej ogromną pasją jest śpiew, a kulą u nogi matematyka. Pełna temperamentu, aktywna, wesoła, optymistka od urodzenia. Śpiewa zawsze i wszędzie ( w tramwaju, autobusie), wszystko co wpadnie jej w ucho.

• Partnerzy

• Międzynarodowy projekt edukacyjny
      • Edusens
      • Erasmus +
      • eTwin
      • Scenariusze
      • POWERSE
      • Send my friends to school
        • Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Środa 23.01.2019

• 2a,b,c Świeczki teczą malowane.
      • 2b Mała Istebna - koncert
      • 3b koncert
      • 3b pocztówki
      • 3b koncert