• Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru.

• Uroczysta inauguracja projektu

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Uroczysta inauguracja projektu.

Dnia 4 czerwca odbyła się uroczystość otwarcia wizyty projektowej. Spotkali się nauczyciele i uczniowie, którzy dotychczas pracowali wspólnie on- line.Cieszymy się, że w koncu udało nam się zobaczyć tak naprawdę i porozmawiać. Wiemy już teraz, z kim pracujemy.

• Pierwszy dzień wizyty projektowej- Zajęcia integracyjne.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zajęcia integracyjne.

Pierwszy dzień wizyty projektowej upłynął pod znakiem nawiązania nowych znajomości, przyjaźni. Nauczyciele mieli okazję porozmawiać o bieżacych sprawach dotyczących realizcji projektu w poszczególnych szkołach. Wszyscy poczyniliśmy duże postępy, ale nadal mamy wiele tajemnic do odkrycia. To dobrze! Razem nauka nie jest trudna, ani nudna.

• Witamy naszych przyjaciół

W dniach 2-8 czerwca 2018 r. w naszej szkole zapanuje prawdziwie europejska atmosfera. Powitamy nauczycieli z Turcji, Finlandii, włoch i Hiszpani. Przyjadą również uczniowie, których do tej pory znaliśmy tylko on- line.
          • Prosimy o głosy .

Bardzo prosimy o głosowanie (na stronie Budżet Obywatelski Chorzów 2018) na projekt: Akademia małego naukowca. Zajęcia mają być realizowane w naszej placówce SP37 Opis projektu: Zajęcia dla dzieci w formie eksperymentów naukowych. Zainteresowanie dzieci przedmiotami ścisłymi poprzez zabawę. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu po 90 min dla poszczególnej grupy wiekowej.

• Rok 2018 hołdem dla Ireny Sendlerowej

Rzecznik Praw Dziecka chce, aby 2018 był rokiem Ireny Sendlerowej. - Uratowała 2,5 tys. dzieci, ryzykując swoim życiem co najmniej 2,5 tys. razy, takie postawy i takie postacie warto przypominać - przekonuje Marek Michalak. Wniosek RPD, wraz z propozycją uchwały w tej sprawie, trafił już na ręce Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.

• Uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w 1791 roku. Święto jest okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu ojczyzny w naszym życiu i symbolach narodowych. W naszej szkole przygotowano uroczystą akademię.

• Pożegnanie Księdza Proboszcza

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 25 kwietnia 2018 roku zmar łśp. ks. prob. Andrzej Cuber. Pogrzeb śp. ks. prob. Andrzeja Cubera odbędzie się w poniedziałek 30 kwietnia br. o godz. 15.00. Bardzo proszę uczniów o udział w uroczystościach pogrzebowych (obowiązuje strój galowy). Prosimy, aby dzieci w miarę możliwości przyniosły białą różę. Zbiórka na boisku szkolnym o godz.14.45

• Partnerzy

Piątek 17.08.2018

• 3d Już wakacje
      • 3d Dzień Sportu
      • Uroczysta inauguracja projektu
      • Pierwszy dzień wizyty projektowej- Zajęcia integracyjne.
      • Pierwsze chwile
      • 3d Wioska Indiańska
      • Dzień Dziecka 3d
      • Parada historyczna